Znak  

Výstavní ocenění:

Sternhimmels Jamais Vu

Interšampion, Šampion ČR+SR+Maďarska+Polska, Grandšampion ČR,
Junior šampion ČR+SR+Rakouska, Klubový šampion
8x BOB, 11x CACIB, 8x Res. CACIB, 2x Národní vítěz, 35x CAC, 10x CAJC, 4x VN
Euro Dog Show Budapest 4.10.2008 - Výborný 2
World Dog Show Herning 26.6.2010 - Výborný

   10x CAJC  MÍSTO  ROZHODČÍ
 MVP Nitra 1.11.2008  O. Vondrouš
 MVP Praha 16.11.2008  K. Hořák
 MVP Wels 6.12.2008  Dr. G. Bezzecchi
 MVP Wels 7.12.2008  O. Dolejšová
 MVP Brno 7.2.2009  C. Stefanescu
 MVP Brno 8.2.2009  J. Dostál
 NVP Nitra 28.3.2009  M. Václavík
 MVP Wieselburg 4.4.2009  S. Kirschbichler
 MVP Bratislava 9.5.2009  O. Jančev
 MVP Bratislava 10.5.2009  L. Jančík

   35x CAC  MÍSTO  ROZHODČÍ
 MVP Opole 26.4.2009  Chan Weng Woh
 MVP Praha 3.5.2009  Zafra Sirik
 NVP Jelenia Gora 17.5.2009  E. Marcinkowska
 MVP Litoměřice 24.5.2009  M. Musial
 NVP Mladá Boleslav 19.7.2009  L. Pavlíková
 SV Černčín 8.8.2009  K. Hořák
 MVP Wels 24.8.2009  R. Wagner
 MVP Mladá Boleslav 30.8.2009  A. Kappers
 MVP České Budějovice 25.10.2009  Š. Šinko
 MVP Praha 8.11.2009  S. Juutilainen
 MVP Wels 5.12.2009  H. Kirschbichler
 MVP Wels 6.12.2009  R. Schill
 NVP Olomouc 8.1.2010  M. Marušková
 MVP Brno 6.2.2010  J. Němec
 MVP Wieselburg 10.4.2010  E. Deutscher
 MVP Praha 2.5.2010  Š. Štefík
 MVP Bratislava 15.5.2010  B. Kavčič
 MVP Komárom 22.5.2010  I. Csépai
 MVP Komárom 23.5.2010  P. Hársányi
 KV Dol 12.6.2010  J. Curby
 NVP Mladá Boleslav 17.7.2010  I. Beradze
 SV Černčín 7.8.2010  L. Jančík
 MVP Mladá Boleslav 29.8.2010  J. Vuorinen
 MVP České Budějovice 10.10.2010  I. Beradze
 MVP Nitra 20.11.2010  P. Řehánek
 MVP Nitra 21.11.2010  Z. Váczi-Balogh
 MVP Brno 5.2.2011  S. Kitanovič
 MVP Brno 6.2.2011  M. Marušková
 Victory Show Bratislava 5.3.2011  T. Havelka
 NVP Nowa Ruda 28.5.2011  I. Beradze
 NVP Nowa Ruda 29.5.2011  K. Fiszdon
 KV Dol 4.6.2011  N. Baaser
 MVP Komarom 11.6.2011  J. Tamás
 MVP Komarom 12.6.2011  Y. Barak

   8x Res. CACIB  MÍSTO  ROZHODČÍ
 MVP Litoměřice 24.5.2009  M. Musial
 MVP Mladá Boleslav 30.8.2009  A. Kappers
 MVP Praha 8.11.2009  S. Juutilainen
 MVP Wieselburg 10.4.2010  E. Deutscher
 MVP České Budějovice 10.10.2010  I. Beradze
 MVP Nitra 21.11.2010  Z. Váczi-Balogh
 MVP Brno 5.2.2011  S. Kitanovič
 MVP Brno 6.2.2011  M. Marušková

   11x CACIB  MÍSTO  ROZHODČÍ
 MVP Praha 3.5.2009  Zafra Sirik
 MVP České Budějovice 25.10.2009  Š. Šinko
 MVP Brno 6.2.2010  J. Němec
 MVP Praha 2.5.2010  Š. Štefík
 MVP Bratislava 15.5.2010  B. Kavčič
 MVP Komárom 22.5.2010  I. Csépai
 MVP Komárom 23.5.2010  P. Hársányi
 MVP Mladá Boleslav 29.8.2010  J. Vuorinen
 MVP Nitra 20.11.2010  P. Řehánek
 MVP Komarom 11.6.2011  J. Tamás
 MVP Komarom 12.6.2011  Y. Barak

   8x BOB  MÍSTO  ROZHODČÍ
 MVP Wels 7.12.2008  O. Dolejšová
 NVP Jelenia Gora 17.5.2009  E. Marcinkowska
 NVP Mladá Boleslav 19.7.2009  L. Pavlíková
 MVP České Budějovice 25.10.2009  Š. Šinko
 MVP Praha 2.5.2010  Š. Štefík
 MVP Komárom 22.5.2010  I. Csépai
 MVP Nitra 20.11.2010  P. Řehánek
 MVP Komarom 12.6.2011  Y. Barak

   4x VN  MÍSTO  ROZHODČÍ
 MVP Litoměřice 25.5.2008  V. Piskay
 KV Dol u Blatné 14.6.2008  L. Kärkäs
 SV Černčín 16.8.2008  J. Dostál
 MVP Bratislava 17.8.2008  CH. Mery